התפתחות כמטפל

מכללת נעמי גולדברג לרפואה משלימה

 מסלולי התפתחות כמטפל 

לגעת ברו(ו)ח  להאיר את היהלום מבפנים 

הדברים החשובים באמת סמויים מהעין (הנסיך הקטן)

למטפלים – העצמת  יכולות ריפוי בכל תחום – סדנת עומק

אתם יכולים להיות בתחילת דרככם כמטפלים, או בעלי שנים רבות של ניסיון ועדיין, לפעמים יש הרגשה שמשהו תקוע ואיננו מקבלים את התוצאות הרצויות עבור האדם שבא לקבל את התמיכה. שמי נעמי גולדברג. את דרכי כמטפלת התחלתי לפני 25 שנה עם זן-שיאצו. זכיתי להעמיק בכלי הזה ומתוך כך להגיע לפשטות מצד אחד, ולהבנה מאד עמוקה של התנועה והאור בגוף ובמרחב. אני מכשירה מטפלים במגע כבר 20 שנה וכעת פותחת את כל הסודות שצברתי לאורך הדרך, כדי לאפשר לכם לייצר בעבודתכם כמטפלים תוצאות העולות על הדמיון ועל המצופה. 'הדברים החשובים באמת' – היא סדנה בת חמישה מפגשים, שתאפשר לכם לשדרג את יכולותיכם הטיפוליות הן בשיחה, הקשבה, מגע, הנחיה, משחק וכו'

מפגש ראשון – הגוף כמרחב: חווית הנוכחות כמטפל בכיוונים רבים בו זמנית. יצירת השפעה מידית על תת המודע של המטופל. פתיחת הגביש הפנימי שלך (היהלום) ודרכים פשוטות לעבודה איתו. תרגול והתנסות: איך לשפר בקלות את הגמישות הפיזית והתודעתית של המטופל.

מפגש שני – המדע מאחורי המגע: הסודות מאחורי מגע מדויק. ספקטרום התודעה: הידיים כשלוחה של הגוף ושל הלב.

מפגש שלישי – עולם אנרגטי: השתקפויות, לחוש מבלי לדעת. דרכים פשוטות לעבודה. מרידיאניים ואזורי רוחב . , שערים אנרגטיים בגוף

מפגש רביעי – המחלה נוצרה בעבר, הריפוי מתחיל בהווה והולך אל העבר. הפרקטיקה בטיפול: פירוק טראומות ודפוסים, שימוש בצינורות אנרגטיים, משחקי צבעים וגיאומטריות האור.

מפגש חמישי – טיפול באמצעות קריסטלים. ובעזרת תנועות עיניים. סיכום הסדנה. 

 להאיר את היהלום מבפנים

גאומטרית מגן הלב

קבל את היכולת להשפיע על סביבתך ברגע האם אתה רוצה שבמגע שלך עם אנשים תגיע לתוצאות מדהימות? שתוכל לייצר סביבך הרמוניה ונעימות שנובעת מתוכך? אם זה להשפיע בישיבה בעבודה, ליצור קהל אוהד בהעברת מצגת, בשיחה פשוטה עם חברים, בשהות עם הילדים, או עם בני הזוג, כל זאת אפשרי על ידי זה שתחבור באמצעות היהלום אל האני הגבוה שלך ותפעיל אותו ברגע. אין צורך במדיטציה עמוקה, או בטקסים משונים. "לחיצה" פשוטה על "כפתור" פנימי וכל ההוויה משודרגת. כן, זה כמו קסם. זוהי אפשרות לחבור מיידית אל תת המודע ולהפעילו לטובתך. בסדנה של 3 שעות, נעבור יחד תהליך חוויתי של חניכה, בו אעיר את היהלום הפנימי הזה השוכן בליבך. זהו מבנה אנרגטי עשוי אור, הוא קיים שם תמיד, אבל אצל רובנו הוא חתום. דווקא בימים מרגשים אלה של שנת 2012, ניתן להסיר את החותם בתהליך חניכה. ההתפתחות הפנימית, תהליכי הצמיחה, הריפוי והמודעות שלכם, יקבלו האצה עצומה בעקבות התהליך הפשוט הזה. סיפור לדוגמה: א' היא מורה לאנגלית בבית ספר יסודי. מורה מעולה, אך לכל אורך השנים, הקשיים בהתמודדות עם בעיות המשמעת וחוסר השקט בכיתות בהן לימדה, גרמו לה לרצות לעזוב את מקצוע ההוראה. א' עברה אצלי את הסדנה הזו למטרה שונה בתכלית, אך בוקר אחד ההמולה, הרעש וחוסר הרצון של התלמידים לשבת וללמוד עלו על מה שיכלה לסבול. בהחלטה של רגע החליטה א' לנסות ולהפעיל את היהלום לפני שהיא נכנסת לכיתה, עם דגש על יצירת הרמוניה ושקט. לא בלבד שהשיעור הראשון עבר נפלא, אלא שהשיעורים הבאים הלכו והשתפרו לאורך כל היום. בסוף היום כשחשבה וניסתה להבין מה קרה שהפך את היום הזה לכל כך מיוחד, נזכרה א' שבבוקר הפעילה את היהלום. את הסיפור שלה שמעתי כשבאה לסדנה אחרת אותה העברתי. האם גם אתה רוצה לרכוש את היכולת הזו לעצב ולשנות את הווייתך וסביבתך?