מהו ריפוי

מהו ריפוי?

מהו ריפוי? או מהי מחלה? מהי החלמה?

אחת המילים לריפוי הינה "מזור". בתוך המילה הזאת קיימת המילה "לזרום" והמילה "רמז". כלומר, בכל מחלה יש את הרמז לכוון הנכון – לכוון הזרימה והריפוי – לכוון הרפוי, הנח.

מחלה יכולה להגיד לנו שאנו לא בכוון הנכון בתוך החיים מצד אחד, והיא יכולה גם להגיד לנו על דברים שמתנקים מתוך העומק והמהות שלנו.

בתוך המילה "מחלה" קיימת המילה "חמלה". "חמלה" היא הדבר החשוב ביותר בנו כדי לרפא, משום שחמלה היא להפוך את הבפנים החוצה, להקשיב ולראות את האחר ולא את עצמנו בלבד.

חמלה זה לעסוק בנתינה, וכשאנו בנתינה החוצה, אנו בכוון של להבריא, בכוון של לתת אותנו הלאה, לתת מהאהבה שבנו. חמלה היא ההבנה שכולנו אחד. השכנים, הדתיים, החילוניים, הפלשתינאים וכו'.

ומאיפה נוצרת מחלה? היא נוצרת מהעבר אל ההווה. מדברים שפגעו בנו בילדות ועולים על פני הגוף כשהאדם מתבגר ועליו ללמוד מהכאבים. היא נוצרת מבחוץ פנימה. מאקלימים קיצוניים – קור, חום, יובש, לחות ורוח. היא נוצרת מרגשות מודחקים של פחד, קנאה, כעס, תסכול, יגון וכו'. היא מתחילה באיברים חיצוניים ועוברת לאיברים פנימיים יותר. כלומר, הצטננות למשל שפוגעת באף ואחרי כן בגרון ואחרי כן בריאות ואולי אחרי כן במערכת הדם וכו'.

אם דיברנו קודם על גוף ה- KI המקיף אותנו, שהוא עגול ובטווח של כ- 1.5 מ' מהגוף – הרי כל רגש שלא בוטא, כל דפוס מחשבה מוטעה, כל דבר שהדחקנו כי לא ידענו איך להתמודד – כל אלו משפיעים על מבנה הכדור שסביבנו ולמעשה הכדור מתעוות. כמו כוס פלסטיק שמעוותים אותה. להתחיל להחלים זה בעצם לבנות מחדש את הכדור, כדי שיהיה בתנועה. כמו שכדור הארץ תמיד בתנועה – סביב צירו וסביב השמש.

כשאנו נוגעים בגוף דרך השיאצו (כל מה שהוסבר קודם), אנו בונים ומיישרים את הכדור, את המרחב סביב הגוף. וכשהמרחב רחב, יש זרימה, תנועה וכוון של הוצאת הדברים והמחלות החוצה.

בתנועה הזו יוצאים רגשות מודחקים, יוצאים כאבים ישנים, לפעמים יש תזכורות למחלות ישנות, צצים אירועים מהעבר..

וכל זה הוא נפלא משום שהוא אומר לנו שהמרחב מתנקה, ובמקום נקי עובר KI ובונה אותנו מחדש. במקום נקי – עוברת אהבה ואנשים יכולים לעבור אל כוון החמלה במקום המחלה.

תכף נדבר על ערוצי האנרגיה, אבל מגע בערוץ הנכון, בכוון הנכון, פשוט יכול ליישר את כל המרחב שסביבנו בקלות שהיא מפעימה כל פעם מחדש.