טיפולים

ריפוי פשוט – טיפולים מדויקים ותוצאות מידיות

המהות של ריפוי פשוט: בעוד שכיוון העבודה ברוב שיטות הטיפול, הוא שהמטפל עובד על המטופל (על השרירים, השלד, מערכת המרידיאנים וכו'), ריפוי פשוט מבוסס על אחדות. הוא מבוסס על התפיסה שכל מה שהמטופל זקוק לו, נמצא גם בתוכו וגם בתוך המטפל. מכך נובעת גישה טיפולית מהפכנית, המכוונת את התהליך הטיפולי אל עבודה פנימית של המטפל, תוך חיבור למטופל ולצרכיו. התוצאה המיידית אצל המטופל היא חוויה של מרחב, העצמה והאצת תהליכי ריפוי פיזיים רגשיים ונפשיים.

טיפולים למערכת השלד והמפרקים: כואב לך הגב? הצוואר תפוס ובקושי אפשר להניע אותו מצד לצד?, הנך מוגבל בתנועה? או אתה בדרך לניתוח וממש לא מעוניין, או שדלקת המפרקים מציקה? – מה קורה לגוף שלך? , למכונה שנושאת אותך הרבה שנים?

החדשות הטובות – אפשר לתקן. ניתן למנוע ניתוחים, להחזיר עצם למקום, להקל ולרפא את כאבי הגב והצוואר בעזרת מגע מכוון. ניתן לשפר ולמנוע כאבי פרקים, לתת לגוף את המזון האנרגטי שהוא זקוק לו דרך מגע קשוב, עדין ותומך. באופן הזה, ניתן להתחבר אל המערך האנרגטי שקדם לפגיעה ולתקן מהבסיס. לפעמים אפילו בעיות שמקורן מהילדות המוקדמת, או לפני כן.

לשם כך, כדאי ונקבע פגישה ביננו. האבחון הוא אנרגטי ומבוסס על רפואה סינית ושילובי תבניות אור. בעזרת הידע האין סופי של הצבע וההקשר למרידיאנים, ביכולתי ל"יישר" את שדות האנרגיה שהתעוותו בפציעה, וההחלמה מתרחשת ברגע. נכון, קשה להאמין. אפשר רק לחוות.

אז בוא ניפגש. תוכל להגיד שלום לכאבים גם אם הם בני הרבה שנים.

מגוון טיפולים לנשים:  היכן את בחיים? את מנסה להיכנס להריון אבל זה לא בא בקלות?, או שאת אחרי לידה, מותשת מהטיפול האינסופי בילד עם כל האהבה אליו, ואולי את כבר בגיל המעבר, ההורמונים משתוללים וגלי החום מטריפים אותך.

איפה את בתוך עולם הנשיות? אולי את מתמודדת עם קשר זוגי לא פשוט, או מטפלת בהורים שלך ועייפה מהחיים? הגוף כואב בכל מקום אפשרי והנשמה זועקת להתמלא, לקבל השראה ושקט,

ואיך המחזור החודשי?

כנשים, אנו בוראות את העולם. בוראות חיים, לומדות להכיל ולאהוב. אבל רובנו חונכנו, שאנו אחרונות בתור. כנשים, אנו מתמודדות עם כאב הלידה והגידול, עם הבגרות והכאבים שבאים עם הגיל, החוכמה וההשלמה.

אני מזמינה אותך לקבל תמיכה. דרך מגע עדין, קשוב ותומך. ביכולתי לאזן את המערכות השונות בגופך, בכל שלב בחייך. לתת כלים להתמודדות עם החיים, לתמוך בטיפולי הפוריות מבחינה אנרגטית (כבר יש כמה ילדים שהגיעו לעולם…), לתמוך בתהליכי הבגרות והאיזון של הגוף, לחזק עצמות, להניע מפרקים , לטפל בכאבי מחזור ולהיות אישה חכמה וקשובה עבור עצמך והיקרים לך. במסע חייך.

את מוזמנת לפגישה. היא יכולה להיות נקודתית וחד פעמית, או התחלה של תהליך ריפוי בן מספר מפגשים

"ואהבת" – טיפול בנשמה

גם כשאנו בבור העמוק ביותר בנפשנו, יש דרך החוצה. הדרך מתחילה ברצון לעזור לעצמך ולהסכים לקבל תמיכה. להסכים להתמסר, לתת אמון מחדש אחרי ש"חטפת מכות".

מגע יציב, תומך ואיטי מאפשר להמיס ולפוגג הרבה מהמבנים האנרגטיים הנוצרים במצבי רוח קשים כדיכאון, חרדה, כעס, תסכול וכו'. ניתן להחליף אותם בשקט פנימי , רווחה נפשית, שמחה והודיה.

אז אם אתה ברגע בחיים בו הכל קשה ומעט תקווה, אבל עדיין יש בך ניצוץ קטן בעיניים, אתה מוזמן להיעזר בי.

מדוע אנו מאבדים אנרגיות , נכנעים למתח, לחרדה ולדיכאון? התשובה נחלקת לשניים: קודם כל ניתוק מהאדמה. רובנו ניזונים ממה שבא ליד ולא מחומרי מזון איכותיים. שנית, יש פער בין הידע אליו אנו נחשפים לבין האיתותים שמעבירות לנו המערכת הרגשית והנפשית. אנו "נופלים" לתוך בור האגו וההתעסקות בעצמי, ומתנתקים ממשמעות הנתינה והבנת הנחיצות שלנו במרקם האנושי. כן. אתה חיוני. מה שיש לך לתת מבפנים, מהדהד ונקלט על ידי אנשים נוספים. אתה משפיע על המאזן האנרגטי בעולם. אהבתך נחוצה!

אז מה דעתך לעצור לרגע את המרוץ. להביא את הגוף והתודעה לשקט, ולקבל כלים שיאפשרו לך להמשיך בתהליך? כשתסכים לחוות רגשות מבלי להדחיק, ולהתמסר ולחוות דרך הגוף, תיתן לכל הרגשות השליליים להתפוגג ותאפשר לשמחה, שקט והודיה להיכנס לחייך.

כשתבין את היותך כגרגר חול בחופי האנושות ועם זאת את ייחודך ושבלעדיך העולם אינו שלם. מה יקרה שתסכים לאהוב אותך? מה יקרה כשתבחר בחיים?

אני כאן עבורך, מהסיבה הפשוטה שעברתי ועוברת את הים, ויכולה לתת לך את ידי.