מסעות ריפוי פשוט בטבע

מסעות ריפוי פשוט בטבע

?

?

מסעות ריפוי פשוט מתרחשים בסופי שבוע בטבע. בדרך כלל במדבר, או מתחת עצי אלה עתיקים.

מספר פעמים בשנה, יוצאים מסעות מעבר לגבולות הארץ, לירדן, סיני ומזרח אירופה

הדגש במסע הינו על פתיחת הלב והקשבה. אלו שתי מילים שמספר הפרושים אליהם הינו עצום. וכוונתי נוגעת באחדות המחברת בין כולנו. ולכן נקשיב לתחושות ורגשות שעולים בנו. הקשבה פנימית  מאפשרת יצירת מרחב ריפוי מועצם

במסע ריפוי פשוט מתרחש איזון עדין בין זמן הפעילות המשותף, לזמן שקט, לבד או יחד בקבוצות קטנות. מרחב המאפשר שיתוף בסיפורים וברגשות יוצר הקשבה עמוקה ואפשרות לשחרור ותנועה מתוך דפוסים ואמונות, קדימה, אל מרחבי הלב.

הלימוד מתרחש באמצעות מגע, תנועה (מתיחות קלות והליכה שקטה) קול וצבע. באינסוף ווריאציות בהתאם לקבוצה המתהווה

במהלך שנותיי כמורה, ביקשתי "לייצר" מטפלים שייגעו בי כמו שאני אוהבת… בהפוך על הפוך, הדיוק שלנו עם עצמנו הוא המאפשר את מרחבי הריפוי. וגם במסע ריפוי פשוט, ברצוני לתת לכם לחוות את העקרונות הפשוטים והעוצמתיים הנחוצים לריפוי במגע.

masa rahaf

תכנים המועברים במסעות:

שילוב בין כיווני העבודה מהאדמה ומהשמיים – מיקוד באנרגיית האדמה ואיפשור כניסתה לגוף, פותח מיידית את הלב וכפות הידיים ומביא אהבה קוסמית למרחב הטיפולי. מיקוד באנרגיית השמיים, מביא ידע אינסופי של אור, צליל וקודים אנרגטיים יחד עם ידע אינטואיטיבי אישי. שילוב מדויק בניהם, כשבתווך ההקשבה לגוף, יאזן וידייק את כל מה שנעשה.

התכוונות אל המארג הקוסמי. – למארג המאחד את הכל יש ששה כיוונים, שכשלומדים לעבוד איתם, נפתח מרחב פנימי רחב. (פתחו את השער פיתחוהו רחב…)

הדמיית צבע בתוך הגוף וסביבו – אנו בנויים משכבות צבע. התכוונות אליהן מאפשרת גמישות וריפוי רב מימדי. בקלות ופשטות.

לרתום את אמא אדמה – שהייה בטבע במקום עוצמתי וחיבור כל הכלים שלנו מהמרחב הפנימי למרחב של האדמה. מרידיאנים על פני האדמה.

תמיכה ומגע – מהם העקרונות כדי לייצר תמיכה ופתיחה של המפרקים. הרחבה בנושא השפעת תנועות העיניים, דגשים על עקרונות מגע מדויק, כשהכיוון הוא פנימה ונוחות מקסימלית המאפשרת "אי עשייה אקטיבית". מה טמון בכל מפרק – לאיזה איברים הוא משוייך, מה מילת הקוד בה נשתמש לאיזונו.

מתיחות המרידיאנים – כלי פשוט ועוצמתי דרכו ניתן לראות שינויים מידיים בגמישות המפרקים והתארכות השרירים. תרגול זה עובד אפילו על הספקניים ביותר ביננו ומראה את העוצמה של עבודת האור.

תאריכי המסעות לשנת 2019-2020

21/11/19-23/11/19 – במדבר